İLETİŞİM
Tanura Haşere İlaçlama
Yenigün Mah. 10/1. Sok. 13/C PK:34560
Bağcılar, İstanbul
Telefon : 0212 643 79 79
tugba@tanurahasere.com
Çalışma Saatleri
7/24
 
 
 
 
 

FAALİYETLER

 

Ev İlaçlama

 
Evinizdeki haşereler yetişkinlere, çocuklara ve evcil hayvanlara sağlık riskleri oluşturabilir ve mülkünüze zarar verebilir. Evinizdeki haşerelere karşı en iyi ilaçlamayı sağlamak bizim en büyük önceliğimizdir.
 

Otel İlaçlama

 
Konaklama endüstrisi için sunduğumuz çözüm yelpazemiz, istenmeyen zararlılarla karşılaşma riskinizi azaltarak, itibarınızı ve markanızı korur.

 

Fabrika İlaçlama

 
Fabrikalar ve depolar potansiyel olarak haşere faaliyeti için büyük bir kaynaktır. Tanura ilaçlama olarak fabrika, depo ve depoların yakınında depolanan yük için haşere kontrolü yaparız.

 

Kafe & Restoran İlaçlama

 
İşletmenizde çıkabilecek haşere v.b. zararlılar firmanızın reputasyonunu ciddi şekilde tehlikeye atabilir. Hastalık yayma riski nedeniyle, yiyecek hazırlama ve depolama alanlarında hijyen standartlarına uygun ilaçlama yapıyoruz.

 

Bahçe İlaçlama

 
Özellikle yaz aylarında müstakil evlerin, sitelerin, ofislerin bahçelerinde çokça zaman geçirilir. Hatta mangal yapılır, çocuklar oyun oynar. İlaçlama yapılmamış olan bahçelerde son yıllarda daha da sık rastlanan pire ve kene kaynaklı sağlık sorunları aileler için çok büyük sorun teşkil etmiştir. Bu sebeple bu konunun ciddiyetle ele alınıp doğru uygulamalar yapılarak çevreye, başka hayvanlara ve bitkilere zarar verilmeden profesyonel bir firma tarafından ilaçlama uygulamasının yapılması gerekir.
 

Gemi İlaçlama

 
Sıçanlar ve fareler gibi zararlıların uluslararası hastalık yayılımı ile bağlantılı olması nedeniyle limanlarda zararlı kontrolü önemli bir öneme sahiptir. Kemirgen ve böcek enfestasyonları için gemilere ve liman tesislerine haşere kontrol hizmeti veriyoruz.

 

Hastane ve Sağlık Kurumları İlaçlama

 
Zararlı kontrolü, hastanelerde, ameliyatlarda ve bakım evlerinde sekonder enfeksiyonun önlenmesinde önemli bir role sahiptir. Zararlı kontrolü konusunda uzman olan Tanura, sağlık koşullarında çalışmanın özel ihtiyaçlarına duyarlı olmakla birlikte zararlılara karşı en üst seviyede güvence sağlamak için gerekli tecrübeye sahiptir.

 

Gıda Üretim İlaçlama

 
Gıda üretimi yapan şirketlerin ve gıda kaynaklı haşerelerin önlenmesi, erken teşhisi ve kontrolü için uygun tedbirler almaları şarttır. Tanura İlaçlama, zararlı böcek risklerini en iyi gıda endüstri uygulamalarına ve yasal zorunluluklara uygun olarak kontrol etme konusunda mesleki deneyime sahiptir.
 

Eğitim Kurumlarını İlaçlama

 
Eğitim kurumları her zaman öğrencilerin ve personelin güvende hissettiği yerler olmalıdır. Zararlılardan korunmak için okullar ve üniversitelerle birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.